Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Dětský den

1. 6. 2019 @ 11:00 - 21:00

Přijďte 1. června oslavit Mezinárodní den dětí do Parku Potheimka!

Na malé oslavence i jejich dospělý doprovod čeká bohatý program.

Od 14 hodin bude probíhat casting do soutěže Miss Princess

Zazpívá, zatancuje a dětské obecenstvo do svého veselého vystoupení zapojí mladá talentovaná zpěvačka Lucie Brzáková, alias LUSI. Lucie již 10 let stepuje v souboru CROCK 14, je studentkou konzervatoře a mezi její nedávné úspěchy patří například působení v soutěži Česko Slovensko má talent nebo účinkování v dětském muzikálu.

Lucie LUSI Brzáková

Čeká na vás také vystoupení zpěváka a skladatele Patrika Stoupy, který se svou hudbou snaží předávat energii a emoce. Můžete ho znát mimo jiné z jeho úspěšného působení v soutěži Česko zpívá nebo z jeho dvou videoklipů. Na podzim se s kapelou chystá vydat album.

zpěvák Patrik Stoupa

Kouzelnickým vystoupením nadchne Honza Komberec. A opět nás navštíví také mladí talentovaní stepaři z Tanečního studia Andrea.

Svým zpěvem potěší také Nikol Jarolímková, kterou jste v Portheimce již měli možnost slyšet.

V rámci doprovodného programu se můžete těšit mimo jiné na Sparring Partners, se kterými si budete moci zatrénovat nebo se jen zdarma poradit. Sparring Partners je česká společnost, založená v roce 2008, původně jako volné společenství ověřených profesionálů, sjednocujících služby vysoké kvality v oblasti tělovýchovy a sportu. Nyní se specializují zejména na konzultační a poradenskou činnost a nastavování optimálního pohybového režimu pro klienty s nadstandardními požadavky na individuální servis.

kouzelník Jan Komberec
Sparring Partners
Nikol Jarolímková na Dnech Prahy 5

A mnoho dalšího…

 

 

Taneční studio Andrea

Těšíme se na vás!

Podrobnosti

Datum:
1. 6. 2019
Čas:
11:00 - 21:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, ,