Nový videoklip Naděje roztančily mistryně světa v poledance

Home / Aktuality / Nový videoklip Naděje roztančily mistryně světa v poledance
Nový videoklip Naděje roztančily mistryně světa v poledance

Elektropopová skupina Naděje, která v červnu vystoupila v Portheimce na akci KARNAVAL LATINO na podporu Domova Laguna a Týdne pěstounství, nyní potěšila své fanoušky novým videoklipem k písni “Dej mi”.

V hlavních rolích ve videoklipu excelují mistryně světa v double poledance Alena Klapetková a Nikola Vítečková. „Dlouho jsme přemýšleli, jak tuto skladbu umělecky ztvárnit do videoklipu. No a co nejlépe dokáže propojit hudbu s obrazem? Je to tanec. Otázkou zůstávalo jaký,“ říká frontman kapely Naděje Petr Cieplý a pokračuje: „Písnička Dej mi vypráví o touze, vášni a chtíči a my jsme došli k závěru, že tyto emoce pro nás dokáže nejlépe vyjádřit poledance. Náš vynikající režisér Petr Juračka získal kontakt na mistryně světa v tomto sportu Ali a Niky. Bylo neuvěřitelné sledovat, co všechno tyhle talentované dámy dokážou se svým tělem. Úžasné akrobatické prvky, při kterých se vám zatají dech. Výsledek posuďte sami,“ uzavřel zpěvák.

Nová písnička Dej mi na první poslech zaujme svým tanečním rytmem. Chytlavá melodie, originální zvuk a dvojsmyslný text vám zůstanou v hlavě. Videoklip potom představuje souboj mezi dvěma protiklady, které jsou ztvárněny právě tanečnicemi. Celkovou atmosféru doplňuje stylová scéna s jedinečnými světelnými efekty.

Co pro vás skupina Naděje letos ještě chystá? Právě tahle skladba s videoklipem je první písničkou z připravovaného EP Svědomí, které kapela vydá na podzim tohoto roku. Novou desku fanouškům představí už 26. 10. 2019 v KD na Rybníčku, kde zároveň odehraje i svůj největší koncert v dosavadní kariéře. Lístky budou v prodeji na webových stránkách skupiny. V nejbližší době si můžete Naději poslechnout například na festivalu České Hrady CZ.

Videoklip, který měl premiéru v neděli 4. 8. 2019, můžete shlédnout na Youtube. Autorem fotografií z natáčení, které můžete vidět u toho článku, je Daniel Modl (ipow.cz).